Dzieci z naszego przedszkola wzięły udział w konkursie plastycznym w ramach cyklu „Konopnicjańskie inspiracje”, który upamiętnia urodziny poetki Marii Konopnickiej. Wśród naszych przedstawicieli znaleźli się laureaci I i III miejsca. GRATULUJEMY!!!