Julia S. z gr. „Motylki” reprezentowała nasze przedszkole podczas kolejnej edycji Pokazu Mody Ekologicznej w Przedszkolu nr 4. Ten dzień upłynął wszystkim małym projektantom pod znakiem kreatywności, ekologii i świetnej zabawy! A Julii oczywiście ogromnie GRATULUJEMY!