» STRONA GŁÓWNA » REKRUTACJA 2022/23

REKRUTACJA 2022/23

Szanowni Rodzice,
poniżej publikujemy HARMONOGRAM NABORU oraz Uchwałę Rady Miejskiej w Suwałkach w sprawie określenia kryteriów obowiązujących w postępowaniu rekrutacyjnym oraz terminów przeprowadzenia rekrutacji na rok szkolny 2022/2023.

Od dnia 02 marca 2022 r. od godz. 8.00 rusza składanie wniosków o przyjęcie do przedszkola lub oddziału przedszkolnego w szkole podstawowej wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnianie przez kandydata warunków lub kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym (terminy podane w harmonogramie dostępnym poniżej).

Link do systemu rekrutacji: https://naborp-kandydat.vulcan.net.pl/suwalki

Wypełniony w wersji elektronicznej wniosek należy wydrukować, podpisać i złożyć w przedszkolu pierwszego wyboru (najbardziej preferowanym).
Wraz z wnioskiem o przyjęcie do przedszkola, należy również złożyć w formie papierowej dokumenty potwierdzające spełnianie poszczególnych kryteriów naboru. Prosimy o składanie kompletnych wniosków wraz z podpisanymi przez obojga rodziców oświadczeniami, które dostępne są poniżej - pliki w formacie WORD lub PDF (do wyboru).

Prosimy również pamiętać, że w dniach od 22.03.2022 r. od godz. 8.00 do 25.03.2022 r. do godz. 14.00 będą Państwo mogli podpisać wolę przyjęcia dziecka w postaci pisemnego oświadczenia.
Prosimy śledzić harmonogram naboru. Niezłożenie oświadczenia w wyznaczonym terminie będzie równoznaczne z rezygnacją z miejsca w przedszkolu/oddziale przedszkolnym w szkole podstawowej.