rotrotrotrotrotrotrotrot
Ojciec Święty Jan Paweł II
NASZ ADRES:

PRZEDSZKOLE NR 3 im. Ojca Świętego Jana Pawła II w Suwałkach
ul. Korczaka 4A
16-400 Suwałki
tel. [87] 566 21 57
int
rs
» STRONA GŁÓWNA » AKTUALNOŚCI » Powrót do przedszkola...
małe litery  średnie litery  duże litery  wysoki kontrast wysoki kontrast
Szanowni Rodzice!
Prosimy o zapoznanie się z Zarządzeniem nr 8/2020 dyrektora Przedszkola nr 3 im. Ojca Świętego Jana Pawła II w Suwałkach w sprawie wprowadzenia procedury bezpieczeństwa na terenie naszego przedszkola w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, będzie ona obowiązywała od dnia 18 maja 2020 r. (patrz załącznik poniżej -->"ZARZĄDZENIE procedura bezpieczeństwa")

Przyprowadzając dziecko w dniu 18 maja 2020 r. prosimy o zabranie ze sobą oświadczenia z podpisem obojga rodziców (patrz załącznik poniżej-->"OŚWIADCZENIE").
© 2004-2014 Przedszkole numer 3 w Suwałkach im. Ojca św. Jana Pawła II
Pokaż stronę w pełnej wersji
DESIGN BY ONAVI