» STRONA GŁÓWNA » AKTUALNOŚCI » Dyżur wakacje 2020
Szanowni Rodzice!
Informujemy, że w terminie od 04 maja 2020 r. do 15 maja 2020 r. można zapisywać dzieci na dyżur wakacyjny. NA KAŻDY MIESIĄC NALEŻY WYPEŁNIĆ OSOBNĄ KARTĘ ZGŁOSZENIA.

Nasze przedszkole będzie dyżurowało w lipcu, na sierpień mogą Państwo zapisać dziecko do innej placówki, ale obie karty zgłoszenia prosimy składać w naszym przedszkolu.

Wypełnione karty zgłoszenia (zeskanowane, w formacie PDF) należy przesłać na adres e-mail: sekretariat@p3.suwalki.eu lub wrzucić w podpisanej kopercie do skrzynki na listy przy przedszkolu lub skrzynki w przedsionku przedszkola (KARTA ZGŁOSZENIA w załączniku).
W razie jakichkolwiek pytań prosimy dzwonić: 87-566 21 57.

Poniżej harmonogram dyżurów przedszkoli/oddziałów przedszkolnych w lipcu i sierpniu:
Lipiec: Przedszkole nr 3, Przedszkole nr 4, Przedszkole nr 5, Przedszkole nr 6, Przedszkole nr 7, Przedszkole nr 10, Szkoła Podstawowa nr 2, Szkoła Podstawowa nr 7, Szkoła Podstawowa nr 10.
Sierpień: Przedszkole nr 1, Przedszkole nr 2, Przedszkole nr 8, Przedszkole nr 9 (SOSW), Szkoła Podstawowa nr 11.

Ze względu na przebiegające termomodernizacje w Przedszkolach: nr 3, nr 4, nr 7, nr 8, nr 10 dyżur wakacyjny z tych przedszkoli zostanie przeniesiony do sal przedszkolnych w innych placówkach, tj:
Przedszkole nr 3 i Przedszkole nr 4 - do Przedszkola nr 2
Przedszkole nr 7 - do Przedszkola nr 5
Przedszkole nr 8 - do Przedszkola nr 6
Przedszkole nr 10 - do Przedszkola nr 6.

Plik do pobrania  KARTA ZGŁOSZENIA